מנכ"ל ההתאחדות בטקס חלוקת המלגות: "מקפידים לתרום בכל שנה וכך נמשיך לעשות"

קרן המלגות מיסודה של התאחדות בוני הארץ קיימה בסוף חודש ינואר 2016, את טקס חלוקת המלגות השנתי. הקרן חילקה גם השנה מלגות לסטודנטים מתחומי ההנדסה ומקצועות הבנייה וכמו כן העניקה תרומות לעמותות: המרכז הישראלי לנפגעי כתות (לקידום מודעות בנושא כתות בישראל והענקת תמיכה לכל נפגע כת כולל חברי כתות בעבר, בהווה ובני משפחותיהם) עמותת כנפיים של קרמבו (תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים) עמותת סאנרייז ישראל (המקיימת קייטנות יומיות ברחבי הארץ ופעילות פנאי ללא עלות עבור ילדים חולי סרטן ולאחיהם הבריאים) ועמותת חיים למען ילדים חולי סרטן בישראל (הפועלת למען הילדים ובני משפחותיהם בכל המרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, והינה חלק מהמערך האונקולוגי במחלקות).

את הטקס הנחה משנה למנכ"ל התאחדות בוני הארץ ומנכ"ל קרן המלגות, איציק גורביץ. נכחו באירוע גם נשיא כבוד בהתאחדות, סם אולפינר, נשיא ההתאחדות הנכנס, רוני בריק, מנכ"ל ההתאחדות, אליאב בן שמעון, סגן הנשיא ויו"ר הארגוניים המקומיים, יוסי לוינסקי, נציגי הארגונים המקומיים, סגל ההתאחדות, מקבלי המלגות ונציגי העמותות. 

נשיא התאחדות בוני הארץ, ניסים בובליל אמר אודות פעילות הקרן: "פעילות ההתאחדות אינה מסתיימת רק בפעילות הנוגעת לציבור הקבלנים. ההתאחדות פועלת ותורמת גם לקהילה וכבכל שנה מעניקה מלגות ותרומות לסטודנטים וגופים נבחרים. אנו מקווים שהמלגות יסייעו ויקלו על הסטודנטים כך שיוכלו לסיים את לימודיהם בהצלחה ולהצטרף לענף הבניה בישראל".

סגן נשיא ההתאחדות, רוני בריק: "יש לנו גאווה גדולה בענף הבנייה שאין כמוהו ואני מזמין אתכם הסטודנטים בתום הלימודים, לבוא ולהכיר את ההתאחדות כבית שלכם. אני מאוד מקווה שנוכל לעזור ולכוון אתכם בענף לדרך צלחה ומשגשגת. אנו, בוני הארץ, מקבלים מהחברה וחשוב לנו להחזיר".

מנכ"ל ההתאחדות, אליאב בן שמעון סקר בפני מקבלי המלגות את מצבו של ענף הבנייה ואמר: "ענף הבניה מהווה כעשרה אחוזים מהתוצר במשק הישראלי. אחת הבעיות הקשות איתם אנו מתמודדים הוא מחסור חמור בכוח אדם מקצועי בענף. כוונת המדינה היא להרחיב מאוד את הבנייה, כדי לטפל במחסור בדיור ואנו נזדקק להרבה יותר אנשי מקצוע ולכן אנו שמחים על הבחירה שלכם להיכנס לענף". בן שמעון סקר את רשימת העמותות להן תורמת ההתאחדות ואמר: "מעבר לתרומה למלגות לימודים למקצועות הבנייה, אנחנו מקפידים לתרום בכל שנה לקהילה וכך נמשיך לעשות".

לקריאת כתבה בנושא ב Ynet לחצו כאן

קרדיט צילום: כפיר סיון

שינוי גודל גופנים
ניגודיות