קורס עוזרי בטיחות במימון מלא של "קרן מעגלים" - בוני הארץ : בוני הארץ
קורס עוזרי בטיחות במימון מלא של "קרן מעגלים"

קורס עוזרי בטיחות במימון מלא של "קרן מעגלים"

בתאריך ה 29/5/2019 יכנס לתוקפו תיקון חוק ארגון הפיקוח על העבודה – עוזר בטיחות.

משמעות החוק הינה כי קבלן חייב למנות "עוזר בטיחות" באתרים שגודל המבנה בהם הינו מעל 1,000 מ"ר וגובה המבנה הינו מעל 7 מטר.

תפקיד עוזר הבטיחות (עב"ט) הינו שמירה על הוראות הבטיחות באתר, בהתאם לחוק ולהנחיית מנהל העבודה באתר. מידע נוסף על תפקיד עוזר הבטיחות ותפקידיו ניתן למצוא באתר "התאחדות בוני הארץ".

"קרן מעגלים" בשיתוף עם  "התאחדות בוני הארץ", מקיימת קורסי הכשרה לעוזרי בטיחות במימון מלא של הקרן. הקורסים יערכו בפריסה ארצית, ויתקיימו במוסדות הכשרה מאושרים ע"י משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים.

"קרן מעגלים" הוקמה במימון המדינה לטובת עובדים העוסקים במקצועות שוחקים ומעוניינים לעבור מסלול הכשרה, שדרוג או הסבה מקצועיים במימון מלא של הקרן, שמטרתה לטפל בבעיות השחיקה בעבודה ולהוביל מהפכה חברתית- כלכלית בשוק התעסוקה בישראל.

"קרן מעגלים" הקצתה כ- 2.5 מיליון ₪ להכשרות אלו, אשר ימומנו אך ורק על ידה, ללא השתתפות העובד או חברות הבניה עצמן. היקף הקורס הוא 45 שעות.

תנאי הקבלה לקורס עב"ט במימון "קרן מעגלים":

  • עובד מעל גיל 45 ועד שנתיים לפני גיל הפרישה, עם ניסיון של 7 שנים בעבודה שוחקת כשמתוכן לפחות שנתיים ניסיון באתרי בנייה, או לחלופין 20 שנות ותק בעבודה שוחקת על פי הקריטריונים שנקבעו על ידי המדינה – (ראה באתר, "קרן מעגלים") בלי להתחשב בגיל העובד.

הקורס יכשיר את העובדים לתפקיד ספציפי של עוזר למנהל העבודה באתר הבניה לענייני בטיחות. זאת, במטרה להקפיד על הנושא ולצמצם באופן משמעותי את מספר התאונות. הקורס עומד בכל דרישות החוק להכשרת עוזר בטיחות באתרי בנייה.

 

לרישום:

יש למלא את טופס הרישום ע"י העובד, תוך ציון שם הקורס ע"בטים, חתימת ממונה ישיר/מנהל משאבי אנוש.

יש לצרף לטופס צילום ת.ז ותלוש שכר אחרון.

יש לשלוח לפקס מס'  03-5755518

או לכתובת מייל faxmagalim@magalim.org.il

לחץ כאן להורדת טופס הרישום

 

 

**קרן מעגלים תיצור קשר עם העובד לצורך העברת טופס רישום. לאחר בדיקת טופס הרישום "קרן מעגלים" תבדוק את זכאות העובד להתקבל לקורס תוך  7 ימי עבודה.

הודעה על קבלה לקורס, מועד פתיחה ומיקום הקורס יימסר לעובד ישירות ע"י "קרן מעגלים".

אנא הקפידו על מילוי כל הפרטים על מנת שניתן יהיה לטפל בפנייתכם.

 

 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות