חברי הנשיאות - בוני הארץ : בוני הארץ
חברי הנשיאות

חברי נשיאות התאחדות הקבלנים בוני הארץ

ראול סרוגו – נשיא ההתאחדות (סרוגו יזמות ובנייה)

אביסרור אלי – מ"מ נשיא ויו"ר ארגון באר שבע (אביסרור משה ובניו)

גורדו אילן – גזבר (יקיר (11) בניה, ייזום והשקעות)

צרפתי-זבולון ורד – סגנית נשיא, מנהלת הארגונים המקומיים ויו"ר ארגון הקבלנים אשדוד (צרפתי שמעון בע"מ)

פייגלין חיים – ס.נשיא, יו"ר אגף יזמות ובניה ויו"ר ארגון הקבלנים בחיפה והמפרץ (צמח המרמן)

כתב יהודה – סגן נשיא ויו"ר אגף כח אדם, מיסוי וכלכלה, יו"ר ארגון תל אביב

דוד צביקה –  סגן נשיא ויו"ר אגף תשתיות (בני וצביקה בע"מ)

ינושבסקי ניר – סגן נשיא ויו"ר אגף בנייה חוזית (ינושבסקי הנדסה ובניין בע"מ)

דינוביץ  אהרון – יו"ר ארגון הקבלנים פתח תקווה

ישראל בועז – יו"ר ארגון הקבלנים ירושלים (חב' האחים ישראל)

זנזורי רפי – יו"ר ארגון הקבלנים נתניה

רוני בריק – יו"ר ארגון הקבלנים השרון והשומרון

להב אברהם – יו"ר ארגון מחוז דן (אל.אר.דור ייזום ובניין בע"מ)

סרוגו דוד – יו"ר ארגון רחובות

רוזנר דוד – יו"ר ארגון הקבלנים אשקלון (דסו"ר בע"מ)

רחמיאן אלון – יו"ר ארגון הקבלנים הצפון

גאון עמי – (גאון נדל"ן בע"מ)

גוטליב עמית – (גוטליב אחריות בבנייה בע"מ)

גרין אשר –  (אשר גרין מבנים בע"מ)

דוגה מאיר – (נתיבי רם בע"מ)

דלויה יוסי – (דלויה מרכז הבנייה בע"מ)

זליג שלומי – (שמשון זליג בע"מ)

חסיד יצחק – (משכן אליהו חברה לבנייה והשק בע"מ)

לנקרי רפאל

סיון יאיר – (דרך עפר בע"מ)

צרפתי רמי – (רגבים-רגבים בע"מ)

קן-תור יואב – (קן התור הנדסה ובניין בע"מ)

שלמה חייט (אלמיר)

נשיאי כבוד

בריק רון – נשיא כבוד (לי רן ייזום והשקעות בבניה בע"מ)

אולפינר שמואל – נשיא  כבוד (נאות דברת פתוח ובנין בע"מ),

בובליל ניסים – נשיא כבוד (כפיר בע"מ)

מוזמנים לנשיאות

מגן מתי – יו"ר ועדת ביקורת (מ. מגן אינטרנשיונאל חב' לבניין)

עו"ד אמנון מרחב – מנכ"ל ההתאחדות

עו"ד קאונשסקי גרא – משנה למנכ"ל תשתיות בנייה חוזית

בריק יובל – מנכ"ל התאחדות קבלני מיזוג אוויר וחימום

סיב ערן – יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים (אבן סיב)

בן ראובן איל – ראש מטה הבטיחות

גורביץ' איציק – סמנכ"ל ומנהל אגף כח אדם, כלכלה ומיסוי

עו"ד וינשטיין שמעון נטלי – מנהלת התאחדות קבלני השיפוצים

ערן רובס – סמנכ"ל כספים וכלכלה

עו"ד ניצן פלדמן – סמנכ"לית ומנהלת אגף יזמות ובנייה

יעל מליק – סמנכ"לית ומנהלת אגף קשרי לקוחות

סיידוף שמעון – מנהל תחום גיוס חברים

פאוזנר שי – סמנכ"ל תקשורת והקשר עם הקבלן

פלקסר קובי – יועמ"ש

קימל דפנה איריס – ע. מנכ"ל

רונן בוקר – מנהל תחום רישום קבלנים

מתי רביבי – יועץ בטיחות

גילהר ארז

קנובסקי עדן

רימון רוני

שינוי גודל גופנים
ניגודיות