רשימת מקבלי התואר רב קבלן - בוני הארץ : בוני הארץ
רשימת מקבלי התואר רב קבלן

חברים יקרים,

בשם התאחדות בוני הארץ ובשם הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה, אנו גאים להעניק לכם את התואר "רב-קבלן".

"הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים" (סטיב ג'ובס).

אנו, קבלנים, בוני הארץ מנהלים את חיינו סביב העשייה, סביב העבודה. אנו קמים מוקדם בבוקר לעבודתנו ועושים אותה בחדווה, שכן, אם לא היינו שמחים בה ואוהבים אותה, לא היינו מצליחים לעמוד בכל הקשיים הרבים שמערימים עלינו בענף. במקום בו כל אחד שבונה עומד, קשה לו לעצור ולהסתכל לאחור. משהו באופי שלנו, שהופך אותנו לאנשי עשייה ואנשי עבודה, מקשה עלינו לעסוק בעבר. אנחנו אנשים שמסתכלים אל העתיד.

לעיתים חלה עלינו חובה לעצור את שאון היום ולהודות למי שהובילו את העשייה הזו, את בניית הארץ המדהימה שלנו, לאורך שנים רבות. אנו גאים להעניק לכם – חברנו היקרים, הוותיקים והמוכשרים, פורצי הדרך, בוני הארץ – את תואר רב-קבלן. השנה, אנו חוגגים אתכם חגיגה כפולה. גם את מתן האות האישי לכל רב קבלן וגם את חגיגת שנת ה-70 לישראל ויחד איתה שנת ה-70 של התאחדות בוני הארץ.

ההתאחדות חוגגת 70 שנים של עשייה למען ציבור קבלני ובוני הארץ. אנו, הקבלנים והבונים עומדים יום יום ושעה שעה בפרץ, מול אלה שאין להם יכולת להכיל ולהבין את עומק וחשיבות העשייה שלנו. את אלה שעוסקים בלמנוע במקום להניע. את אלה שמחפשים כותרות במקום הצלחות. יחד עם חברי להנהגת ההתאחדות, אנחנו פועלים לילות כימים, כדי לקדם פתרונות לחסמים שעומדים בדרכנו. לאורך כל מאבק שאנו מנהלים, אתם הם אלה שעומדים לנגד עינינו. אתם אלה שהתוויתם את הדרך.

ברצוני לאחל לכם כי תזכו לעוד שנים רבות של בריאות ואריכות ימים. שנים מלאות עשייה שבהן תיהנו מפירות יצירתכם. אנו, בני הדור הצעיר שעומד כיום בראש ציבור הקבלנים והבונים בישראל, נמשיך ליהנות ולהישען על חוכמת ניסיונכם המקצועי והאישי הרב, כדי להבטיח את המשך שגשוגו וחוסנו של ענף הבניה, ולטובת כלכלת ישראל ובניין הארץ.

 

שלכם בכבוד רב,

 

רוני בריק

נשיא התאחדות בוני הארץ

והקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל

 

לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו כאן 

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות