נבחר יו"ר חדש לארגון הקבלנים והבונים בתל-אביב-יפו-בת-ים - בוני הארץ : בוני הארץ
נבחר יו"ר חדש לארגון הקבלנים והבונים בתל-אביב-יפו-בת-ים

יהודה כתב, יו"ר ועדת פינוי-בינוי של הארגון נבחר בפה-אחד, בהצבעה שנערכה באסיפה הכללית השנתית. לדברי היו"ר היוצא של הארגון, אבנר לוי: יהודה אדם משכמו ומעלה, אני יכול להשאיר בידיו את המושכות בלב שקט ומשוכנע שיצעיד את הארגון לקראת האתגרים העתידים לבוא.

האסיפה הכללית השנתית של ארגון הקבלנים והבונים בתל-אביב-יפו-בת-ים התכנסה ב-20.03.18 במלון "הרודס" בתל אביב. מאות קבלנים ויזמי נדל"ן השתתפו באסיפה, במהלכה הוצגו הדוחות השנתיים, התקיימו בחירות למוסדות הארגון ונערכה הרמת כוסית לרגל חג הפסח.
אבנר לוי, יו"ר הארגון ומ"מ נשיא התאחדות בוני הארץ, הציג את דו"ח הנהלת הארגון לשנת 2017. בסיום דבריו נפרד לוי מתפקידו כיו"ר הארגון ב-11 השנים האחרונות. לדבריו: "אני מרגיש בתקופת שיא בפעילותי הציבורית ובתפקידים חשובים ומשפיעים בענף הבניה וזה הזמן לפרוש ולהעביר את ההגה לדור קבלנים ויזמים צעיר יותר ונמרץ. אני סמוך ובטוח כי אתם תנהיגו את הספינה קדימה לימים טובים יותר".

בבחירות לראשות הארגון שנערכו במהלך האסיפה נבחר ברוב קולות יהודה כתב, ששימש בשנים האחרונות כיו"ר ועדת פינוי-בינוי של הארגון. לאחר ההודעה על בחירתו אמר: "אני שמח ונרגש היום לקבל על עצמי את תפקיד יו"ר הארגון, לאחר עשרות שנים של פעילות כיזם וקבלן, דור שלישי בענף, ו-25 שנים של פעילות בארגון ובהתאחדות לטובת הענף וחברי הקבלנים. אלה שנים לא פשוטות לכל מי שעוסק בתחום הבנייה והיזמות. זה בדיוק הזמן והמקום של הארגון להוביל שינוי, לפעול לטובת האינטרסים של חבריו, לדעת לעבוד מול רגולטורים וקובעי מדיניות על מנת להגן על עצמנו ולקיים שוק שמאפשר לכל הגורמים בו להתקיים בכבוד ובהצלחה ובכוונתי לרתום את כל הניסיון והיכולות שלי לטובת ההצלחה של כולנו. אני מודה ליו"ר היוצא, חברי וידידי אבנר לוי, שהוביל אותו להישגים גדולים".

אלי רוזנטל, מנכ"ל ארגון הקבלנים נפרד מלוי במילים חמות ואמר: "אבנר נכנס לתפקידו לפני 11 שנה, והצליח לחזק את מעמדו של הארגון כגוף נמרץ, משמעותי, מעודכן ורלוונטי, ואין זה פלא עם יו"ר ששואל את כל השאלות הקשות, לא פוחד להביע עמדה ולא נרתע ממאבקים וממכשולים". רוזנטל ברך את יהודה כתב על מינויו ליו"ר ואמר "אמנם אתה נכנס לנעליו הגדולות של אבנר, אבל הידע והניסיון רב השנים שרכשת בפעילותך הציבורית יעמדו לטובתך ולטובת הארגון. בכוחות משותפים נדאג לכך שהארגון ימשיך לצמוח ולתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר לחבריו".
בנוסף נבחרו באסיפה, חברי הנהלת הארגון; אבי זיתוני, אבי מנדלר, אבישי בן חיים, איתן גולן, אמירה גל, בועז עצמון, גיא דיגמי, גיא שובי, יואב קן-תור, ירון שמיע, מורן שוסטר, עדית גבע, עמית גוטליב, צחי לביא, שמוליק מירמן ותומר צליח.

הערב הסתיים בהרמת כוסית לרגל חג הפסח ובדברי ברכה מפי ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, ראש עיריית בת-ים, יוסי בכר, נשיא התאחדות בוני הארץ, רוני בריק, הגב' ורד צרפתי זבולון, סגן נשיא ההתאחדות ויו"ר הארגונים המקומיים, ויצחק מויאל יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות