תכנית החדשנות Newsletter Contech יולי-אוגוסט 2018

 לקריאת הניוזלטר המלא לחצו כאן

Contech בסין

לפני מספר שבועות שבתי מסיור מקצועי בסין, במסגרתו זכינו בהזדמנות להציג את תוכנית החדשנות לכמה מהשחקנים הגדולים במדינה. ביקרנו באתרי בנייה שונים, נפגשנו עם קבלנים בעלי היקפי פעילות בלתי נתפסים (גם כאלו שעובדים בישראל) וערכנו מיטאפ משותף בחממה טכנולוגית, מהגדולות בבייג׳ין.

אירוע מעניין נוסף היה מפגש עם התאחדות הקבלנים הסינית בו השתתפו קבלנים, יזמי נדל״ן, גופים טכנולוגיים שונים וכמובן נציגי משלחת התאחדות בוני הארץ.

הייתה זו הזדמנות לקבל הצצה לחזון ולצרכים של שחקנים מובילים בשוק הבנייה הסיני, כדוגמת Kuntin קבלן גדול ששם דגש על יישום טכנולוגיות ישראליות בפרויקטים שלהם, בתחומים כגון: קירות חוסכי אנרגיה, תאורה, טכנולוגיות מיזוג אוויר, שימוש חוזר במים.

סין ידועה לכל כפוטנציאל כלכלי משמעותי, אך הביקור הנוכחי חידד את הבנתי לגבי סדרי הגדלים, והאפשרויות הבלתי מוגבלות לתעשיית ה Construction Tech- הישראלית.

הצורך בטכנולוגיות לתעשייה מפלצתית שמתבססת כיום בעיקר על כוח אדם (שמחירו עולה גם בסין) הוא כורח, ועלה כמוטיב חוזר ע״י הקבלנים הסינים שעימם נפגשנו.

מספיק להסתכל על תוכנית דרך המשי החדשה שמתכננים הסינים בשנים הקרובות על מנת להבין את גודל ההזדמנות עבור חברות טכנולוגיה בעולמות הבנייה.

אני רוצה גם לנצל את ההזדמנות הזו ולספר לכם שמגיע לנו מזל טוב! תוכנית החדשנות בבניה שלנו שכבר חוגגת שנה וחצי של פעילות עברה מתיחת פנים וכעת תקרא Contech.

לינקדאין חדש, אתר חדש וקהילת פייסבוק, רק מחכים לכם.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו, ולהיות חלק אינטגרלי מהמסע שלנו להפוך את מדינת ישראל למובילה עולמית בתחום טכנולוגיות הבניה.

לינק לקבוצת הפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/179894202722002/

לינק לקבוצת הלינקדאין:

https://www.linkedin.com/company/contech-construcation-innovaation-zone/

לינק לאתר התכנית:

https://www.contech.me/

צחי פלאטו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות