עדכונים לגבי הסגר השני וברכת נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, ראול סרוגו, לשנה החדשה - בוני הארץ : בוני הארץ
עדכונים לגבי הסגר השני וברכת נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, ראול סרוגו, לשנה החדשה

(26.9.2020): על פי העדכון האחרון שקיבלנו מרח"ל (רשות החירום הלאומית המנהלת עבור הממשלה את הטיפול בקורונה), ענף הבנייה והתשתיות הנלוות יוחרג ממגבלות הסגר. כלומר הענף ימשיך לעבוד בימי הסגר. העובדים הפלשתינים יוכלו להיכנס החל מיום שלישי (מיד אחרי יום הכיפורים) לישראל באופן יומי. לגבי כניסת העובדים בחול המועד סוכות תתקבל החלטה נפרדת ואנו נעביר אותה אליכם בהודעות אס.אמ.אס וכאן באתר ברגע שיתקבלו.
נציין כי אנשי רח"ל הדגישו את החשיבות לצייד את העובדים באישור עבודה בענף הבנייה, כולל מספר ת.ז עדכני ולהנחות את העובדים לנוע רק עם התעודות הללו בצמוד לתעודת הזהות.
לשם כך, כל החברים שעוד לא מילאו את הטופס, לצורך קבלת אישור לעובדיכם אנא כנסו לקישור ומלאו במדויק את הפרטים בלחיצה כאן.

לתשומת ליבכם, מערכות המשטרה והמתפ"ש מקבלות מאיתנו את הנתונים, כך שמילוי מדוייק של פרטי העובדים ימנע מהם אי נעימות ועיכובים מיותרים במקרה של בדיקה.
אנו ממשיכים להיות עם אצבע על הדופק כדי לשמור על פעילותו המלאה של הענף ונמשיך לעדכנכם.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עניין בשלל ערוצי הקשר שעומדים לרשותכם בלחיצה כאן.

עקבו אחרינו בפייסבוק ובשאר ערוצי התוכן של ההתאחדות והארגונים המקומיים.

כעת נעבור לברכת נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, ראול סרוגו: בפרוס עלינו השנה החדשה, אני מסתכל לאחור בסיפוק רב על הישגי ההתאחדות ומודה למנכ״ל אמנון מרחב, לממלא מקום הנשיא אלי אביסרור, לסגני הנשיא: ורד צרפתי, חיים פיגלין, צביקה דוד, יהודה כתב וניר ינושבסקי, לגזבר אילן גורדו, ליו״ר ועדת הביקורת מתי מגן, ליושבי ראש הארגונים המקומיים, ליושבי הראש של הוועדות המקצועיות בהתאחדות, לחברי הנשיאות וכמובן לסגל המקצועי של הבית על שפעלו רבות להשיגם. האם אצליח לסכם את ההישגים הגדולים שהבאנו לחברינו בדקה וחצי? תראו ותשפטו…
שנה טובה, בריאה ומתוקה לכולכם!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות